Szkolenia kosmetyczek w listopadzie!
Opublikowany: 2017-11-18

W dniach 28.10,  29.10 i 12.11 w szkole odbył się kurs przedłużania paznokci na tipsie i szablonie metodą żelową oraz zdobienia paznokci lakierami hybrydowymi. W kursie uczestniczyły  uczennice drugiego roku technika usług kosmetycznych.

Dnia 14. 11. 2017 r w naszej szkole odbyło się szkolenie z zbiegów Moisturizing Fruit Stimulation i  Special Care Tratment zaprzyjaźnionej z nami firmy Charmine Rose.


Święto Niepodległości 2017
Opublikowany: 2017-11-10

11 listopada to najważniejsze nasze Święto,nie zapomnijmy w tym dniu wywiesić flag, i cieszmy się wolnością wywalczoną przez naszych przodków !


Katalog biblioteki w Internecie!
Opublikowany: 2017-11-08

Od dzisiaj(7.11.2017r.) katalog biblioteki szkolnej jest dostępny w Internecie. Każdy czytelnik może przeglądać zawartość katalogu i/lub założyć sobie konto, aby korzystać ze wszystkich funkcji programu MOL net+ obsługującego nasz katalog. Loginem jest adres e-mailowy ! Zapraszam do korzystania z katalogu i odwiedzania biblioteki !

( więcej... )

Święto Edukacji!
Opublikowany: 2017-10-17

W tym roku spotkaliśmy się w piątkowe popołudnie.Pani Dyrektor złożyła życzenia oraz wręczyła nagrody Nauczycielom oraz pozostałym Pracownikom szkoły.Samorząd obdarował nas pięknymi fiołkami,po czym zostaliśmy zaproszeni wraz z uczniami na słodkie co nieco!


Zakończenie roku szkolnego
Opublikowany: 2017-06-25

W tym roku zakończylismy oficjalnie rok szkolny 23 czerwca,ale przed nami jeszcze ostatnie egzaminy zawodowe.Powodzenia!


Międzynarodowy Dzień Przeciwko Nadużywaniu i Nielegalnemu Handlowi Środkami Odurzającymi
Opublikowany: 2017-06-22

Groźna moda na środki odurzające nie ustaje – co gorsza, wciąż pojawiają się nowe generacje uzależniających specyfików. Wydarzenia organizowane 26 czerwca mają przestrzec przed skutkami narkomanii.

 

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii został ustanowiony w 1987 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych jako Międzynarodowy Dzień Przeciwdziałania Nadużywaniu Środków Odurzających i ich Nielegalnemu Handlowi.

Celem inicjatywy jest zwiększenie międzynarodowej współpracy na rzecz zwalczania i zapobiegania narkomanii, a także uświadamianie konieczności leczenia z uzależnienia od narkotyków. Święto jest też okazją do pokazania osobom uzależnionym, że mają szansę na powrót do życia społecznego.

Więcej informacji:

www.unodc.org/drugs


Piknik z Okazji Dnia Dziecka w Parku Otwockim
Opublikowany: 2017-06-07

Byliśmy i tu, było wiele zabaw proponowanych dzieciom, malowanie buziek(słowa uznania dla Pań Terapeutek), baloniki,koraliki, cukierki i lizaki.To wszystko dla naszych milusińskich zorganizowane i przeprowadzone przez uczennice z kierunku Terapia zajęciowa.A na koniec pokaz masażu Shantala w wykonaniu mgr fizjoterapii Joanny Wiktorowicz-Pędich -zdjęcia poniżej z ,, Linii Otwockiej" i portalu info- otwock oraz naszego szkolnego fotografa!